O wydawnictwie

O wydawnictwie

O WYDAWNICTWIE

Wydawnictwo Hueber to światowy lider i niekwestionowany ekspert w dziedzinie podręczników i materiałów dydaktycznych do nauki języków obcych, w tym do języka niemieckiego – mamy kilkadziesiąt lat doświadczenia w tym zakresie, a publikacje takie jak np. seria „Menschen” są doskonale znane również w Polsce. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę, rozwijając nowoczesne rozwiązania wspomagające nauczycieli w ich codziennej pracy (m.in. interaktywne dodatki, narzędzia cyfrowe i obudowę multimedialną do podręczników).

Odpowiadając na zapotrzebowanie polskiego rynku Hueber ma w swojej ofercie materiały do nauki języka niemieckiego na różnym poziomie zaawansowania. Pełną ofertę wydawniczą na bieżący rok szkolny znajdą Państwo w katalogu. Podręczniki wydawnictwa Hueber są dostępne w księgarniach i sklepie internetowym. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z ofertą wydawniczą lub bezpośredni kontakt z przedstawicielami regionalnymi.

Od stycznia 2013 roku Hueber Polska oraz Macmillan Polska połączyły swoje siły na rynku polskim. Macmillan Polska jest wyłącznym importerem i dystrybutorem wszystkich tytułów wydawnictwa Hueber na terenie Polski. Serdecznie zapraszamy!

Wroć na górę